Aktualności

Inter pokonany

• autor: patria, 2016-09-26 22:39

Trzy punkty zostają na Sportowej.

W 6. kolejce podopieczni trenera Wojciechowskiego podejmowali Inter Zdrój. Drużyna ze Zdroju zajmowała 4. miejsce w lidze, mając przy tym taką samą ilość punktów, co Patria. Po zeszłotygodniowej porażce w Skórzewie liczyło się tylko zwycięstwo!!!
Zaczęło się dobrze. W 7. minucie strzał zza pola karnego oddał Krystian Witczak, jednak jego uderzenie obronił bramkarz gości. W 13. minucie zdobywamy pierwszą bramkę. Po rzucie rożnym bitym przez Piotra Kowalaka jeden z zawodników Interu zapomniał, że gramy w piłkę nożną i odbił piłkę ręką. Sędzia wskazał "na wapno" a pewnym wykonawcą został Krzysztof Piskuła, trzecia bramka "Zenka" w tym sezonie. Po zdobytej bramce nasza gra wyglądała coraz gorzej, gra się nie kleiła, pierwsze okazje zaczęli stwarzać przyjezdni. Bramkę tracimy w 33. minucie. Rzut wolny ze sporej odległości, złe zachowanie Marcina Tondra i mamy 1:1.
W drugiej połowie nasza gra wyglądała już nieco lepiej. Okazje do zdobycia bramki mieli Paweł Prugar, Michał Sikorski i Piotr Kowalak. Udało się w 74. minucie. Po akcji braci Klameckich starszy z nich dośrodkował w pole karne, a to co zrobił Paweł Prugar...... BRAMKA STADIONY ŚWIATA!!! Piękne nożyce w wykonaniu "Prucara" i wychodzimy na prowadzenie! Wynik meczu w 84. minucie ustalił Michał Sikorski. Piłka po uderzeniu "Koksa" odbiła się jeszcze od jednego z obrońców Interu i wpadła do bramki. Goście kończyli mecz w dziewięciu. Na uwagę zasługuje szczególnie druga czerwona kartka, bardzo brzydki faul na nogi Adama Martyły i sędzia słusznie ukarał stopera Interu czerwonym kartonikiem.
Trzy punkty zostają na Sportowej!!!
Podziękowania dla kibiców, którzy dopingiem wspierali naszych piłkarzy! Dzięki panowie! MKS!!!

W środę o 16 czeka nas starcie w Pucharze Polski. Gramy u siebie z Promieniem Opalenica. Już dziś zapraszamy na to spotkanie!
A już w następnej kolejce czekają nas derby z outsiderem naszej ligi, Skrą Wielkopolską Otusz.